چند روش آسان برای افزایش سلامت درون بدن و پوست !

بدن و پوست دو عنصر و ابسته ویا به عبارتی ارتباط مستقیمی روی هم دارند پوست سالم در سالم بودن بدن سالم نقش دارد و بدن سالم نیز در تامین سلامت پوست نفش ایفا می کند

چند روش آسان برای افزایش سلامت درون بدن و پوست !

سعی کنید تعادلی بین آنچه نیاز به انجام آن است و آنچه که باید انجام شود،

برقرار کنید.

برای خود زمان بیشتری قرار دهیم-بدن و پوست

وقتی زندگی پیچیده می‌شود من سعی می‌کنم زمانی را به خودم اختصاص دهم و در نازپروردگی افراط کنم.

برخی از آن کارهایی که انجام می‌دهم عبارتند از:

حمام خود را تبدیل به اسپا شخصی کنید-بدن و پوست

یک چشمه‌ی آب معدنی در خانه‌ی خود درست کنید. ساعتی را با همسر خود به تماشای فرزندانتان اختصاص دهید. شمع روشن کنید، موهای خود را بالا جمع کنید، در وان دراز بکشید، ماسکی برای صورت خود تهیه نمائید و لذت ببرید. امروزه محصولات زیبایی بسیاری در دسترس قرار دارند که به شما این فرصت را می‌دهند تا لذت تجربه‌ی چشمه‌ی آب معدنی در خانه را دو برابر کنید. برخی از این محصولات شامل ماسک‌های کاغذی، لایه بردارهای درمانی، ماسک‌ مو، شمع‌های عطری با خاصیت درمانی و لوسیون یا روغن ماساژ می‌باشند.

سلامت پوست

سلامت پوست از سلامت درون نشات می‌گیرد!

شاد بودن و سلامت درون بدن است که حرارت بدن را تنظیم میکند . مطمئن شوید که به اندازه کافی ورزش می‌کنید، با تغذیه صحیح و نوشیدن هشت لیوان آب در روز به خوبی از خود مراقبت ‌کنید. داشتن پوستی زیبا، چهره‌ای سالم، حسی سالم‌تر و یک برنامه‌ی مراقبت از پوست به شما کمک می‌کند تا بهتر به نظر برسید و حس درونی بهتری داشته باشید. همه اینها دست به دست هم می‌دهند تا حرارتی درونی شما را فرا گیرد، حرارتی که ساختگی نیست…حقیقت محض است!

ماساژ

زمانی را به خود اختصاص دهید-بدن و پوست

از آرایشگر خود برای مانیکور- پدیکور وقت بگیرید یا برای تمدد اعصاب وقت ماساژ رزرو کنید . بدین ترتیب ازاسترستان کاسته می‌شود و احساس بهتری خواهید داشت و البته عالی به نظر خواهید ‌رسید. با این قبیل اقدامات خودتان را در اولویت قرار دهید، اعتماد به نفس و شادابی‌ خود افزایش دهید.

ورزش
ورزش
فعال باشید کنید یا باشگاه بروید

ورزش ترشح اندورفین را افزایش می‌دهد و به شما حرارتی طبیعی و سالم می‌بخشد. حس بهتری پیدا خواهید کرد زیرا می‌دانید که فعالیتی با فواید مثبت بر سلامت را در پیش گرفته‌اید. اگر به ورزش علاقه‌ای ندارید، به کلاس یوگا بروید. جانی دوباره به درون ذهن، بدن و روح خود بخشید تا به تعادل و زیبایی درونی دست یابید.