هنگامی که لباس مادر ودختر ست باشد دیدنی می شود

اگر به دنبال بهترین و شیک ترین مدلهای لباس ست

مادر و دختر مجلسی و اسپرت هستید می‌توانید  را مشاهده کنید.

 

یکی از خلاقانه ترین ایده ها برای لباس مجلسی و حتی

اسپرت ست کردن آن با دختر کوچک تان است

البته دخترتان در هر سنی باشد ایراد ندارد

چه نوزاد چه کودک و چه نوجوان.

ست لباس مادر و دختر می‌تواند پیراهن مجلسی,

بلوز شلوار, سارافون کوتاه, تی شرت و شلوار اسپرت و … باشد

 

حتماً شما هم وقتی در مهمانی چشم تان به لباس ست

یک مادر و دختر میوفتد سر ذوق می‌آیید و حسابی

توجه تان را جلب می‌کند, برای ست پوشیدن

فقط باید خلاقیت و سلیقه به خرج دهید

.اگر شما هم به فکر ست کردن لباس با دخترتان افتاده اید

و دنبال مدل لباسهای مد روز هستید یا برای عکس آتلیه اي با دخترتان ایده هاي جدید و جالب می‌خواهید از این مدل ها دیدن کنید و ایده بگیرید. قبل از تماشا لازم است بدانید شناسایی و شناخت اصول از مقدمات است

این اصول را حفظ كنید

۱٫ رنگ‌های اولیه و ثانویه كه در چرخه رنگ در كنار هم قرار گرفته‌اند، در تركیب هم با یکدیگر هم‌خوانی دارند مثلا آبی با بنفش و سبز هماهنگی دارد و زرد با قرمز و نارنجی. این رنگ‌ها می‌توانند با هم تركیب شوند اما از نظر بصری، نور یكدیگر را به‌شدت كاهش می‌دهند. ست كردن این رنگ‌ها خوب است ولی چندان چشمگیر نیست.

۲٫  به رنگ‌های اولیه و ثانویه‌ای كه در چرخه رنگ مقابل یكدیگر قرار گرفته‌اند، رنگ‌های مكمل گفته می‌شود مثلا بنفش از تركیب قرمز و آبی به وجود آمده و با رنگ اصلی زرد در تضاد است. رنگ سبز از تركیب زرد و آبی به وجود آمده و با رنگ قرمز كنتراست (هم‌خوانی) مكمل دارد. این رنگ‌ها «كنتراست مكمل» نامیده می‌شوند چون همدیگر را كامل می‌كنند و وقتی در كنار هم قرار می‌گیرند، جلوه یكدیگر را قوت می‌بخشند و تاثیر رنگ‌ها بیشتر از زمانی است كه به تنهایی استفاده می‌شوند. تركیب این رنگ‌ها در یك ست لباس، زیبایی قابل توجهی خلق می‌كنند.

۳٫  اگر لباسی دارید كه از تركیب چند رنگ طراحی و دوخته شده، اصل بر این است كه با یكی از رنگ‌ها هماهنگ‌سازی را انجام دهید؛ آن هم رنگی كه بیشتر از همه در لباس به كار رفته است.

۴٫  پارچه‌هایی كه طرح‌های مختلف دارند، برای ست كردن و پوشیده شدن در كنار هم توصیه نمی‌شوند. از نظر زیباشناسی تركیب یك بلوز راه‌راه با دامن خال‌خالی جالب به نظر نمی‌رسد، البته طراحان از این تركیب استفاده می‌كنند ولی آنها اصول حرفه‌ای‌تری را می‌شناسند كه نتیجه كار را دلنشین می‌کند. برای شما كه نگاه حرفه‌ای در زمینه لباس ندارید، بهتر است از این تركیب پرهیز كنید یا ست‌های كامل طراحان را به كار ببرید.